Sosnowiec, ul.Wojska Polskiego 221a/2
|
iszafynawymiar@gmail.com
|
+48 690 536 979

Vestibulum

 Nowości w kuchni na wymiar

przez szafynawymiar |16 lipca 2015 |0 Komentarzy ,

 Nowości w kuchni

 

Kuchnie na wymiar to obecnie najpopularniejsze rozwiązanie, jakie wybierają Polacy, kiedy decydują się na remont tego jak wiele osób twierdzi najważniejszego pomieszczenia w domu. Jakie wobec tego są najnowsze trendy w kuchni? Jaka kuchnia jest na topie? Jakie są najnowsze trendy w kuchni na wymiar? Przedstawiamy najpopularniejsze kuchnie na wymiar stworzone specjalnie dla naszych klientów.

 

Meble kuchenne na przełomie lat

 

Wystrój wnętrz jak inne dziedziny życia przechodzi swój rozwój i transformacje. Jeszcze nie tak dawno, w czasach PRL- u, w każdym domu mogliśmy znaleźć meblościanki z witrynami, boazerię  i ogólną przewagę mebli drewnianych lub drewnopodobnych. Obecnie najpopularniejsze są przestrzenie w stylu skandynawskim oraz industrialne wnętrza. Wraz z rozwojem technologii, również rozwiązań w kuchni jest coraz więcej. Wszystkie sprzęty elektroniczne możemy kupić pod zabudowę i idealnie dopasować je do naszej kuchni. Dzięki temu przestrzeń jest całkowicie wykorzystana, a kuchnia staje się niezwykle funkcjonalna. 

 

Najnowsze trendy w kuchni na wymiar

 

Największym trendy w zabudowie kuchni są od dłuższego czasu szafki, które sięgają pod sam sufit. To jedno z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań, jakie możemy zastosować w kuchni. Przede wszystkim dlatego, że wykorzystujemy cenne miejsce, ale i oszczędzamy sobie wycierania kurzu w tamtych miejscach. To przestrzeń, która marnuje się w wielu domach. W kuchni zawsze brakuje miejsca, garnki, talerze, sztućce, miksery, miseczki, pudełeczka, tarki czy durszlaki – te wszystkie rzeczy w wielu domach nie mają swojego miejsca i są przekładane z jednej szafki do drugiej. Wyobraź sobie, że masz dwa razy więcej szafek. Dzięki spersonalizowanemu wykonaniu mebli kuchennych, kuchnia na wymiar staje się funkcjonalna i czystą przyjemnością jest w niej gotować czy spożywać posiłki. 

 

Kuchnie na wymiar, które wybierają nasi klienci

 

W ostatnim czasie nasi klienci najczęściej wybierają kuchnie na wymiar w stylu skandynawskim, który głównie charakteryzuje się minimalizmem. W stylu skandynawskim ważne są przestronne wnętrza oraz połączenie naturalnych komponentów z nowoczesnymi materiałami. Połączenie drewna, betonu lub metalu tworzą wyjątkowe przestrzenie, które pozwalają na poczucie niezwykłej harmonii między industrialnym,minimalistycznym i nowoczesnym stylem, a nieocenionym pięknem natury.