Sosnowiec, ul.Wojska Polskiego 221a/2
|
iszafynawymiar@gmail.com
|
+48 690 536 979

Indeco Sosnowiec

Meble na wymiar

Indeco Sosnowiec

 Produkcja szaf wnękowych do zabudowy – INDECO Sosnowiec

Witamy na naszej stronie INDECO – projektujemy i wykonujemy zabudowy wnęk i szaf wnękowych. System Indeco istnieje w Polsce od 1995 roku – przez ten czas jest obecny  w tysiącach mieszkań, domów oraz biur.  Szafy mające logo INDECO posiadają funkcjonalne rozwiązania  i estetyczne wykończenia profili stalowych i aluminiowych. Szafy na wymiar Indeco, charakteryzują się nieograniczoną ilością  kombinacji zabudowy- płyta, lustro, lacobele, lacomaty, nadruki… Przy produkcji szaf mających drzwi przesuwne Indeco używamy najwyżej jakości materiałów dzięki czemu są one wyjątkowo trwale i niezawodne. 

Szafy na wymiar Indeco sprawdzają się zarówno w prywatnych domach jak i u klientów biznesowych pozwalając maksymalnie i ekonomicznie wykorzystac dostępna przestrzeń.

Projektujemy i wykonujemy:

  • szafy wnękowe Indeco na wymiar z drzwiami przesuwnymi,
  • szafy narożne Indeco na wymiar
  • drzwi przesuwne na wymiar dzięki którym można oddzielić pomieszczenia od siebie

Korzystając z naszej oferty macie Państwo możliwość zrobienia szafy pod istniejący wymiar, oraz możecie dopasować system stalowy lub aluminiowy w różnych kolorach do swoich gustów. Szafe można wyposażyć w drążki, półki, szuflady, pantograf. Szafy wnękowe które robimy dla Państwa idealnie zagospodarują przestrzeń w sypialni, przedpokoju, garażu, poddaszu, garderobie, pokoju dziecięcym.

System drzwi przesuwnych INDECO – wygodne rozwiązanie 

Dzięki swojej wygodzie i różnym wariantom kolorystycznym szafy mające drzwi przesuwne Indeco stały sie najbardziej popularnym systemem. Są bardzo ciche oraz nie wymagają dodatkowej przestrzeni na otwieranie.  INDECO, gwarantuje aż 50 000 pełnych cykli otwarcia i zamknięcia.

Mamy nadzieję że nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji szaf na wymiar Indeco pomoże Państwu zrealizować najbardziej śmiałe pomysły.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny  690 536 979 lub mailowy iszafynawymiar@gmail.com. Zapraszamy!

 

 

 

Udostępnij ten wpis: